عنصر توافق زندگی سریال داستان کردستان

عنصر: توافق زندگی سریال داستان کردستان کارگردانی پوران درخشنده اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مراسم خوش حالی شروع زندگی سوپراستار استقلالی‌ها و همسر والیبالیستش در مناطق زلزله زده

کاوه رضایی در تدارک برگزاری مراسم رسمی ازدواج خود با فرنوش شیخی، بازیکن تیم ملی والیبال بانوان کشور عزیزمان ایران است و این مراسم جمعه ۱۵ تیر در اسلام‌آباد غرب

مراسم خوش حالی شروع زندگی سوپراستار استقلالی‌ها و همسر والیبالیستش در مناطق زلزله زده

مراسم خوش حالی شروع زندگی سوپراستار استقلالی ها و همسر والیبالیستش در مناطق زلزله زده

عبارات مهم : ایران

کاوه رضایی در تدارک برگزاری مراسم رسمی ازدواج خود با فرنوش شیخی، بازیکن تیم ملی والیبال بانوان کشور عزیزمان ایران است و این مراسم جمعه ۱۵ تیر در اسلام آباد غرب در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین، کاوه با هماهنگی و مرخصی از کلوب شارلوا، چهارشنبه شب از بلژیک عازم کشور عزیزمان ایران می شود و احتمالاً مدیرعامل و تعدادی دیگر از مدیران کلوب بلژیکی نیز در مراسم ازدواج مهاجم موفق و خوش اخلاق خود در اسلام آباد شرکت می کنند.

رضایی به علت واکنش‌ها حرفه ای اش، جایگاه خیلی خوبی نزد همه مدیران و مربیان شارلوا داراست به طوری که فلیس مازو، سرمربی این تیم بار ها در مصاحبه هایش گفته به خاطر کاوه رضایی مردم کشور عزیزمان ایران را دوست دارد و اعتقاد دارد در کشور عزیزمان ایران افراد بسیاری همچون این مهاجم شخصیت محکم و محترمی دارند.

مراسم خوش حالی شروع زندگی سوپراستار استقلالی‌ها و همسر والیبالیستش در مناطق زلزله زده

کاوه در تعطیلات ۲ هفته قبل که در کشور عزیزمان ایران بود، تدارکات مورد نیاز را جهت مراسم ازدواج اش دید، کارت دعوت ها را چاپ کرد و به دوستان صمیمی اش داد و براساس شنیده های ما جهت مهمانانش بلیت هواپیما هم گرفته تا راحت از پایتخت کشور عزیزمان ایران به کرمانشاه بروند و از آنجا با ماشین مسیر یک ساعته تا اسلام آباد را پشت سر بگذارند. جالب است بدانید کاوه از دوست صمیمی اش بختیار رحمانی انتظار دارد در مراسم ازدواجش خوانندگی کند.

بختیار و کاوه از ۱۱ سالگی با یکدیگر رفیق هستند و بختیار هم به دوستان یکسان گفته اگر قرار باشد بخواند، شعر «این حیاط و اون حیاط می ریزن نقل و نبات…» را جهت مراسم ازدواج کاوه می خواند.

اسلام آباد غرب و استان کرمانشاه از مناطقی هستند که در زلزله سال گذشته ، آسیب دیدند ، حالا این زوج دوست داشتنی ورزشی تصمیم گرفته اند شروع زندگی ارزش از جایی باشد که کاوه آنجا به دنیا امده و این خوش حالی عمومی و حضور این همه ستاره در کنار این مردم دلشکسته ، می تواند امید را به مردم خسته کرمانشاه برگرداند.

کاوه رضایی در تدارک برگزاری مراسم رسمی ازدواج خود با فرنوش شیخی، بازیکن تیم ملی والیبال بانوان کشور عزیزمان ایران است و این مراسم جمعه ۱۵ تیر در اسلام‌آباد غرب

دکتر نوروزی، دکتر ستوده، مدد جباری، روزبه چشمی، فرشید باقری، مهدی رحمتی، محسن کریمی و… از جمله مهمانان استقلالی مراسم ازدواج کاوه هستند و این کنجکاوی به وجود آمده که آیا منصوریان هم در لیست دعوت شدگان است یا نه؟!

واژه های کلیدی: ایران | رضایی | زلزله | ازدواج | کرمانشاه | اسلام آباد | مراسم ازدواج | برگزاری مراسم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog